• P
  • Speciální pedagog/žka SPC

Speciální pedagog/žka SPC

Zaměstnavatel: Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín
Křižná 782
Valašské Meziříčí

SPECIÁLNÍ PEDAGOG/ŽKA SPC
Zástup za RD
Speciálně pedagogické centrum Zlín, Lazy při DD, MŠ, ZŠ a Praktické škole, přijme do svého týmu na odloučené pracoviště ve Valašském Meziříčí speciálního pedagoga na plný úvazek (zástup za RD). Nástup dle dohody.
Požadujeme: ukončené magisterské vzdělání v oboru speciální pedagogika - kvalifikační předpoklady stanovuje zákon č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů; řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič). Absolventy zaučíme.
Náplň práce: speciálně pedagogická diagnostika, intervence a poradenství dětem a žákům s mentálním postižením.
Nabízíme: Fond FKSP, 40 dnů ŘD, samostudium - až 12 dnů, dotovaný oběd, výhodný mobilní tarif
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis prostřednictvím emailu na adresu: spc@ddskolyzlin.cz.
Volné místo speciální pedagog/žka spc pro lokalitu Valašské Meziříčí.

Požadujeme
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Sladká Mikulášková
Telefon: +420 577 058 254
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Zlínský kraj