• P
  • Lektoři Montessori dětské skupiny

Lektoři Montessori dětské skupiny

Zaměstnavatel: Centrum pro rodinu Sluníčko, z.s.
Jurkovičova 1547
Karviná

Hledáme kolegyni do Sluníčkové Montessori dětské skupiny v Karviné!
NÁPLŇ PRÁCE:
- péče, výchova a vzdělávání dětí od 2 do 6 let
- koordinace činností a aktivit dětské skupiny
- vytváření bezpečného, příjemného, podnětného a tvůrčího prostředí
- příprava a realizace vzdělávacích programů podle Montessori pedagogiky

POŽADAVKY:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- kvalifikaci pro předškolní a mimoškolní pedagogiku, zdravotní sestru nebo kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky
- nejméně 2 roky praxe v dětské skupině, jeslích či mateřské škole
- laskavý přístup k dětem i rodičům
- komunikační a organizační schopnosti
- týmového ducha, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
- trestní bezúhonnost
- zdravotní průkaz
- znalost Montessori pedagogiky výhodou

NABÍZÍME:
- plný 7,5hodinový úvazek
- příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
- možnost dalšího vzdělávání v oboru
- příležitost podílet se na rozvoji naší dětské skupiny
- tabulkový plat (v závislosti na praxi) od 18 000 Kč a osobní příplatek od 900 Kč
- 25 dní dovolené

NÁSTUP OD ZÁŘÍ 2019

Životopisy s motivačním dopisem a aktuální fotografií zasílejte na e-mail: ivana.reisova@centrum-slunicko.cz do 20.8.2019. Pro případné dotazy volejte prosím na tel. číslo: 734 369 353.
Výběrové řízení proběhne 22.8.2019 od 9:00 hodin na adrese: Jurkovičova 1547, Karviná-Nové Město.
Volné místo lektoři montessori dětské skupiny pro lokalitu Karviná.

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Bc. Ivana Reisová
Telefon: +420 734 369 353
Požadavky vzdělání: ÚSV
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj