• P
  • Učitel/ka 1. stupně

Učitel/ka 1. stupně

Zaměstnavatel: Základní škola a mateřská škola Ostrava - Hrabůvka, Krestova 36, příspěvková organizace
Krestova 1387
Ostrava

Místo výkonu práce: Krestova 1387/36a, Ostrava - Hrabůvka
1. kontakt e-mailem. Zašlete prosím životopis a fotografii.

Požadujeme: vzdělání pro výuku na 1. stupni

Náplň práce: plný úvazek pro učitele 1. stupně - nejde o zástup

Nabízíme: příjemný kolektiv, možnost seberealizace, teambuilding, každoroční příspěvek 4 000 Kč na dovolenou z fondu FKSP nebo na penzijní pojištění

Mzda: 28 630 - 37 330 Kč
k výše stanovenému tarifu poskytujeme osobní příplatek, příplatek za třídnictví a odměny
Volné místo učitel/ka 1. stupně pro lokalitu Ostrava.

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Mgr. Věra Rymiecová
Telefon: +420 603 583 884
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj