• P 
  • P 
  • Vychovatel 

Vychovatel

Zaměstnavatel: Vězeňská služba České republiky
Fryštátská 178
Karviná

Co Vás čeká? - nelehká, psychicky náročná práce v prostředí, které znáte pouze z médií či doslechu, zajišťování komplexní výchovné, vzdělávací, diagnostické a preventivní činnosti ve věznici.
Co je potřeba k přijetí k vězeňské službě? - vyšší odborné pedagogické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání a specializační pedagogické studium v akreditované formě (dps), bezúhonnost, osobnostní způsobilost, dobrý zdravotní stav, plná způsobilost k právním úkonům, komunikativnost, chuť do práce a pozitivní myšlení.
Na co se můžete těšit? - nástupní plat od 26.160,- Kč při plném pracovním úvazku (40 hodin týdně), možnost dalšího vzdělávání, 6 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna v kalendářním roce, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní spoření, rekreaci, kulturu, sport, bezplatné využití posilovny apod.).
Pokud Vás předchozí řádky neodradily a máte chuť a odvahu zkusit něco neobvyklého, můžete u nás začít budovat svou novou profesní kariéru. Zašlete písemnou žádost o přijetí do pracovního poměru a životopis na oddělení personální Věznice Karviná nejpozději do 31.07.2019. Všem zájemcům odpovíme popř. zodpovíme případné další dotazy.
Předpokládaný nástup 01.09.2019, popřípadě dohodou
Volné místo vychovatel pro lokalitu Karviná.

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

odpovědět
Vychovatel
Kontaktní osoba: Mgr. Gabriela Kociánová
Telefon: +420 596 308 300
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj