• Učitelé teoretického vyučování odborných předmětů pro stavební obory

Učitelé teoretického vyučování odborných předmětů pro stavební obory

Zaměstnavatel: Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín
Benátky 1779
Vsetín

Nejvhodnější kvalifikace: VŠ se stavebním zaměřením + DPS, případně učitelství odborných předmětů se zaměřením na stavebnictví
Náplň práce: Jedná se o teoretickou výuku žáků oboru Zedník, Tesař a Instalatér (Odborné kreslení, Materiály, Výrobní zařízení, Technologie)
Nabízíme: možnost prodloužení doby určité
První kontakt: p. Ing. Jana Mostecká, telefonicky na čísle 575 755 014 nebo 732 499 695 v pracovní dny v době od 7:30 do 13:30, e-mailem: mostecka.jana@sosvsetin.cz nebo poštou na adresu Vsetín, Benátky 1779
Volné místo učitelé teoretického vyučování odborných předmětů pro stavební obory pro lokalitu Vsetín.

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Ing. Jana Mostecká
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Zlínský kraj