• P
  • Vychovatel

Vychovatel

Zaměstnavatel: Výchovný ústav, středisko výchovné péče, střední škola a školní jídelna Černovice, Jirákova 285
Jirákova 285
Černovice

Požadujeme: min. SŠ s maturitou + studium speciální pedagogiky, trestní a morální bezúhonnost, zdravotní a psychologickou způsobilost, časová flexibilita, práce s PC, komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu i samostatně.
Pracovní náplň: odborné výchovné práce s dětmi s poruchami chování.
Nástup možný ihned.
Nabízíme: profesní rozvoj, příspěvek na stravování, 8 týdnů dovolené a penzijní připojištění.
Kontakt možný e-mailem vu.cernovice@vucernovice.cz nebo na telefonu 565492201 v čase 8 - 15:30 hodin.
Volné místo vychovatel pro lokalitu Černovice.

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Vychovatel
Kontaktní osoba: Miroslava Lorencová
Telefon: +420 565 492 201
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina