• P
  • UČITEL/KA PŘEDŠKOLNÍHO ZAŘÍZENÍ

UČITEL/KA PŘEDŠKOLNÍHO ZAŘÍZENÍ

Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Šípková 1822
České Budějovice

Pracovní náplň:
- přímá pedagogická činnost ve věkově smíšené třídě;
- tvorba ŠVP a plánů pedagogické podpory, IVP.
Požadujeme:
- vzdělání v oboru: učitelství pro MŠ, předškolní pedagogika;
- zdravotní způsobilost;
- časovou flexibilitu;
- schopnost pracovat v týmu;
- pracovní odpovědnost a profesionální přístup.
Nabízíme:
- zajímavou práci s možností profesního rozvoje;
- zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání;
- zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené; 4 dny indispozičního volna; dotované stravování nebo stravenky; zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky; MS Office zdarma pro soukromé využití; dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.;
- mzda dle vzdělání a praxe od 22 – 24 tis. Kč.
Nástup dle dohody
PP na dobu určitou 1 rok s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání s označenímUčitel/ka Kvítek zasílejte na e-mail personalni@jcu.cz do 15.7.2019.
Volné místo učitel/ka předškolního zařízení pro lokalitu České Budějovice.

Nástup možný od: 11. 06. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Bc. Jitka Hořejší
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj