• P 
  • P 
  • Vychovatel 

Vychovatel

Zaměstnavatel: Klíč - centrum sociálních služeb, příspěvková organizace
Dolní hejčínská 50
Olomouc

Pracoviště: Dolní hejčínská č.p. 50/28, Olomouc. Pracovní doba 7:00-15:30 hod., jedna odpolední směna týdně 11:00-19:30 hod. Nástup dle dohody.
Výkon výchovně vzdělávací a aktivizační činnosti zaměřené na vytváření a rozvoj dovedností a návyků osob s mentálním, příp. s přidruženým tělesným postižením, zajišťování jejich zájmové činnosti, poskytování podpory a vedení v oblastech vymezených zákonem o sociálních službách a jeho prováděcím předpisem s přihlédnutím k jejich individuálním schopnostem; vedení týmu pracovníků v sociálních službách.
Požadavky: VŠ vzdělání (Bc. nebo Mgr.) v zaměřené na speciální pedagogiku nebo sociální pedagogiku. Další požadavky: bezúhonnost, znalost práce s počítačem, ŘP skupiny B (aktivní řidič), flexibilita, odpovědnost, komunikační schopnosti, empatie, asertivita, schopnost sebevzdělávání a týmové práce, administrativní a organizační dovednosti, profesionální přístup k práci. Výhodou je praxe v oboru a zkušenosti s prací s lidmi s PAS a s lidmi s mentálním postižením, s expresivními terapiemi (zejména s muzikoterapií a dramaterapií), s širším využitím výpočetní techniky u lidí s handicapem, s prací na projektech a s žádostmi o dotace, s organizací akcí pro lidi s handicapem i pracovníky, kteří se těmto lidem věnují, s vedením týmu.
Výše mzdy závisí na počtu let započitatelné praxe. Možnost prodloužení pracovního poměru.
Zaměstnanecké výhody: možnost cenově zvýhodněného stravování.
Zájemci doručí přihlášku do výběrového řízení (stručně, volnou formou), strukturovaný profesní životopis (s uvedením tel. čísla, poštovní a e-mailové adresy), doklady

Požadujeme
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nástup možný od: 01. 08. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

odpovědět
Vychovatel
Kontaktní osoba: Soňa Pospíšilová
Telefon: +420 585 425 921,733 531 342
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Bakalářské
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj