SPECIALISTA KVALITY

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Jste čerstvě po škole, máte zkušenosti, ale nemáte je kde uplatnit a zároveň, kde získat nové? Máte plynulou znalost AJ?
Zašlete mi Váš životopis!

Náplň práce:

- systematické řešení interních a externích reklamací
- hledání příčin a řešení výrobkových reklamací, dohled nad jejich zpracováním – Lessons Learned
- spolupráce s výrobou a ostatními odděleními v rámci implementace a pochopení systému kvality společnosti
- správa interní kvality výroby a nápravných opatření
- dohled a správa FMEA, zajištění Control plan
- aplikace metody PDCA (Ishikawa, 5WHY…)
- udržování QMS (vypracování dokumentace, měsíčních statistik reklamací atd.)

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání technického nebo chemického zaměření
- AJ na úrovni min. B2 podmínkou
- znalost ISO 9001 (IATF 16949 – výhodou) QMS
- praxe s moderováním PDCA, FMEA, CP
- znalost hledání příčin prostřednictvím 5WHY, Ishikawa
- praxe v oblasti kvality, plastikářského nebo automobilového průmyslu výhodou
- základní znalosti statistických metod velkou výhodou (Green belt - Minitab)
- znalost řešení neshod prostřednictvím 8D reportu - výhodou
- samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci, schopnost technického a logického myšlení

- 5 týdnů dovolené
- kurzy anglického a německého jazyka
- pružnou pracovní dobu
- příspěvek na penzijní připojištění
- dotované závodní stravování
- vzdělávání

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj