• P
  • UČITEL - UČITELKA ZŠ

UČITEL - UČITELKA ZŠ

Zaměstnavatel: Základní škola a Mateřská škola, Běchary, okres Jičín
5
Běchary

Hledáme do svého týmu učitele/učitelku základní školy na poloviční úvazek. Předpokládáme výuku ANGLICKÉHO JAZYKA, zbývající předměty dle dohody.
Pracovní náplň: výchova a vzdělávání dětí mladšího školního věku
Hrubá měsíční mzda/plat: od 15 000 Kč - dle výšky praxe
Předpoklady pro vznik pracovního poměru: požadované vzdělání pode zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících v platném znění.

V případě zájmu kontaktujte paní Alenu Říhovou na telefonním čísle 734 152 232 v pracovní dny od 7:00 hodin, na e-mailové adrese skola@bechary.cz nebo osobně přímo v Základní škole a Mateřské škole Běchary (Běchary 5, 507 32 Kopidlno).
Volné místo učitel - učitelka zš pro lokalitu Běchary.

Nástup možný od: 01. 07. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Mgr. Alena Říhová
Telefon: +420 734 152 232
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj