provozní zámečníci, svářeči

Zaměstnavatel: STELMAR s.r.o.
1202
Dětmarovice

Náplň práce
Vykonávání svařování dle požadavků, specifikace nebo výkresové dokumentace
Provádění oprav strojních zařízení v energetice
Provádění a možné řízení realizace zakázek oprav strojních zařízení
Komunikace s mistrem ohledně realizace zakázek
Zajištění odborných činností dle požadavku zákazníka
Požadujeme
SOU, SŠ
Certifikát dle normy EN287-1, nově EN9606-1 na metodu 111 (obalovaná elektroda), popř. 135 (MIG/MAG) nebo 141 (TIG/WIG)
Dobré organizační a komunikativní schopnosti
Schopnost rychle se učit
Důslednost, samostatnost, flexibilitu, loajalitu
Nabízíme
Motivační platové ohodnocení
Firemní benefity
Možnost osobního a profesního rozvoje

Způsob kontaktu: e-mailem.
Volné místo provozní zámečníci, svářeči pro lokalitu Dětmarovice.

Požadujeme
Zkoušky svařování - dle normy EN287-1, nově EN9606-1 na metodu 111 popř. 135 (MIG/MAG) 141 (TIG/WIG

Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Ing. Dominika Hartmanová
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj