Kuchař

Zaměstnavatel: Flash Steel Power, a.s.
78
Vrbno pod Pradědem

místo výkonu práce : Vidly 78
Očekáváme:
- Vyučení v oboru kuchař/číšník
- Praxe min. 2 roky na podobné pozici
- Znalost moderní gastronomie
- Kreativitu při přípravě jídel
- Spolehlivost, pečlivost, vysoce zodpovědný přístup k práci, samostatnost
Pracovní náplň:
- Příprava hotových jídel, minutek a rautů ve 4* hotelu ve Vrbně pod Pradědem
Nabízíme:
- Zodpovědnou pracovní náplň
- Vstřícné pracovní prostředí a kolektiv spolupracovníků
- Možnost ubytování mezi směnami
- Možnost stravování
- Místo pracoviště: VRBNO POD PRADĚDEM
- Mzda: základ 100,- Kč/hod.
- Nástup ihned nebo dle dohody
- Své životopisy zasílejte na e-mail: hotel@vidly.cz
Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky a s pozvánkou k pracovnímu pohovoru. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od odeslání životopisu, byla dána přednost jinému uchazeči.

Z : 22.12.2017
Volné místo kuchař pro lokalitu Vrbno pod Pradědem.

Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Kuchař
Kontaktní osoba: Kateřina Nekorancová
Telefon: +420 737 209 007
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj