Provozní hotelu

Zaměstnavatel: Ingtours, cestovní kancelář spol. s r. o.
Benecká 921
Vrchlabí

Dodržování profesionálního přístupu, kontrola a správné uskladňování zásob, sledování stavu zásob, tvorba objednávek, příprava harmonogramů směn pro podřízené pracovníky, kontrola dodržování pracovních směn a předepsaných odpracovaných hodin, kontrola plnění pracovních povinností hotelových zaměstnanců dle jejich pracovního zařazení, dodržování provozního pořádku, vykonávání inventur.
Pracovní doba pravidelná dle domluvy (týdenútýden apod.) Během pracovní doby nutná 24 hodinová přítomnost na pracovišti.

Požadujeme
Znalost oboru hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu a praxe na stejné nebo podobné pozici min. 1 rok. Znalost cizího jazyka (NJ), administrativní a ekonomické znalosti, práce s MS Office, znalost skladového hospodářství, zodpovědnost, řídící a organizační schopnosti, profesionální vystupování, komunikativnost.
Podmínkou je trestní a finanční bezúhonnost, nutná řidičský průkaz sk. B.

Práci v mladém kolektivu, možnost ubytování a stravování, benefitní program. Jedná se o dlouhodobé a perspektivní zaměstnání. Dobré platové podmínky podmíněné výkonem a ekonomickými výsledky hotelu. Výkonostní prémie až do 100 %.

odpovědět
Provozní hotelu
Kontaktní osoba: Ivan Terpaj
Telefon: +420602459723
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Pozice určená pro region: Česká republika