Elektromechanik silnoproudých zařízení

Zaměstnavatel: Skanska a.s.
Vinohradská 88
Brno

První kontak: e-mailem: job@skanska.cz
Nástup dle dohody
Náplň práce:
Provádění elektromontážních prací volného a kabelového vedení NN a VN
Požadujeme:
- Výuční list v oboru elektro
- Platnou odbornou způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 6, §8 do 1000V
- Ochotu pracovat na montážích
- Řidičský průkaz B a skupiny C+E výhodou
Nabízíme:
- Pravidelná výplata bez prodlení, Příjemný pracovní kolektiv
- Mzda 125Kč/hod. + až 30% osobní ohodnocení měsíčně
25 dnů dovolené, 2 dny placeného volna, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, mobilní telefon a další benefity
Volné místo elektromechanik silnoproudých zařízení pro lokalitu Brno.

Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Jitka Buchbauerová
Telefon: +420 737 257 966
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj