ošetřovatel dravých ptáků

Zaměstnavatel: ZAYFERUS, o.p.s.
Havlíčkova 429/16
Kuřim

Nemáte rádi stereotyp? Máte už po krk práce v kanceláři? Máte rádi práci s lidmi? Vyhovuje vám manuální práce pod širým nebem? Vždycky jste toužili pracovat se zvířaty? Jste nekuřák? Pokud jste na všechny otázky odpověděli souhlasně, pak čtete tu pravou nabídku práce pro vás.
Důležité!
Jedná se o časově velmi náročnou, sezónní práci. Od dubna do října budete mimo domov s dravými ptáky. Podobná práce v ČR neexistuje – každý den je jiný a nikdy nevíme, kde skončíme. Jaro, léto a podzim jsme neustále s dravci v terénu a mimo domov. Máte-li o tuto práci zájem, velmi dobře si tedy rozmyslete, zda ji budete schopni zvládat s partnerem či domácím mazlíčkem (a to nejlépe dříve než nám zavoláte). Informace o naší činnosti najdete také na webové stránce www.zayferus.cz

Požadujeme
Požadujeme
Samostatné myšlení, odolnost proti stresu, spolehlivost, pracovitost, schopnost pracovat v kolektivu, nekuřák, vztah k přírodě, fyzickou zdatnost, schopnost mluvit na veřejnosti, improvizovat, řidičský průkaz.
Jestliže jste tento inzerát dočetli až do konce a stále ještě si myslíte, že jste tím pravým kandidátem pro nás, pak volejte na telefonní číslo + 420 608100440. Kdo má o práci opravdu zájem použije telefon. Neposílejte e-mail – jsme v terénu a ne u počítačů.

Nabízíme
Velmi zajímavá práce po celé ČR.
Možnost starat se o velmi vzácné dravé ptáky.
Možnost vyzkoušet si práci „nanečisto“ s ubytováním přímo na naší základně.
Mzdové ohodnocení adekvátní vašemu výkonu.

odpovědět
ošetřovatel dravých ptáků
Kontaktní osoba: Hrotek Jiří
Telefon: 420608100440
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadavky vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Pozice určená pro region: Česká republika