UČITEL/-KA NA STŘEDNÍ ŠKOLE

Zaměstnavatel: Střední škola Sion High School, Hradec Králové
Hradecká 1151
Hradec Králové

UČITEL/-KA NA STŘEDNÍ ŠKOLE - ČESKÝ JAZYK
- PP na dobu neurčitou, nástup od 13.11.2017 nebo 1.12.2017 zkrácený úvazek (0,2 nebo 0,8 úvazku), může se jednat o dočasný záskok i o trvalejší pracovní poměr.

- Hledáme kreativní učitele, kteří jsou otevřeni různým formám práce a výuky, jsou nastavení pracovat týmově a společně tvořit nové školní prostředí, které odpovídá mottu naší školy ... jiná škola.
Jsme střední školou, kde aniž bychom snižovali studijní nároky, tak učitelé a zaměstnanci nejsou předně zkoušejícími, ale spíše mentory, kteří pomáhají studentům vytěžit ze svého studia maximum. Prostředí, kde mají pracovníci přirozené osobní vztahy vůči studentům, v rámci nichž je rozvíjejí nejen z hlediska jejich vědomostí a schopností, ale celé osobnosti. V návaznosti na naše další školská zařízení vytváříme školu s přátelskou a rodinnou atmosférou, s důrazem na pozitivní životní hodnoty vycházející z křesťanství.

- Aktuálně hledáme učitele českého jazyka. Je třeba, aby učitel splňoval kvalifikaci v souladu se Zákonem o pedagogických pracovnících. Výuka zahrnuje s ohledem na nabízenou dálkovou formu studia i některé soboty, příp. v některých případech se může jednat i pouze o soboty. výhodou je mít certifikát hodnotitele ústní zkoušky i hodnotitele ústní zkoušky s SPÚ

- V případě zájmu své životopisy zasílejte na adresu: prace@highschool.cz, více informací o Sion High School na: www.highschool.cz
Volné místo učitel/-ka na střední škole pro lokalitu Hradec Králové.

Nástup možný od: 13. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
UČITEL/-KA NA STŘEDNÍ ŠKOLE
Kontaktní osoba: Bc. Veronika Hloušková
Telefon: +420 734 684 291
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj