• Práce ve školství
  • Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů střední školy (M, VT)

Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů střední školy (M, VT)

Zaměstnavatel: Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
Palackého 49
Valašské Meziříčí

UČITEL/KA VŠEOBECNĚ VZDĚLÁVACÍCH PŘEDMĚTŮ STŘEDNÍ ŠKOLY
POŽADUJEME: VŠ vzdělání - magisterský stud. program - učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro střední školy - aprobace matematika, výpočetní technika.
NÁPLŇ PRÁCE: Vzdělávací a výchovná činnost na střední škole v předmětech matematika, výpočetní technika.
NABÍZÍME: Příspěvek na stravování. Možnost prodloužení doby určité. Výše mzdy závisí na dosažené praxi.
PRVNÍ KONTAKT: Přihlášky do výběrového řízení doplněné životopisem s údaji o dosaženém vzdělání a praxi zasílejte do 30.11.2017 na e-mailovou adresu mhegarova@isscopvm.cz Informace podá paní Hegarová na tel. čísle 571 685 244 nebo osobně
Volné místo učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů střední školy (m, vt) pro lokalitu Valašské Meziříčí.

Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Marta Hegarová
Telefon: +420 571 685 244
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Zlínský kraj