Lektoři jazykové školy

Zaměstnavatel: Trend Language Solutions s.r.o.
Vsetín

LEKTOŘI JAZYKOVÉ ŠKOLY
Místo výkonu práce: Vsetín a okolí
Požadujeme: na výuku angličtiny hledáme kreativní lidi - lektory/lektorky, kteří vyjdou vstříc různým požadavkům firemních klientů, dobrou znalost daného jazyka a zkušenost s výukou
Náplň práce: jedná se o výuku dospělých. Pro naše lektory zajišťujeme dostatek kurzů od září do června. Realizace kurzů je ve firmách, s metodikou pomáhají naši metodikové - možnost osobního rozvoje. Pořádáme pro lektory celou řadu školení a společenských akcí. Zajišťujeme odborné materiály pro výuku.
Nabízíme: zkušený tým jazykové školy.
První kontakt: e-mailem na: jobs.trelaso@gamil.com, do e-mailu s životopisem prosím uveďte:
a) odkud jste
b) délku lektorské praxe
c) vaši motivaci stát se našim lektorem.
Vyhrazujeme si neodpovědět uchazečům, kteří nesplňují uvedené požadavky.
Volné místo lektoři jazykové školy pro lokalitu Vsetín.

Požadujeme
Angličtina Aktivní

Nástup možný od: 18. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Kontaktní osoba: Mgr. Pavel Knot
Požadavky vzdělání: ÚSV
Pozice určená pro region: Zlínský kraj