• Práce ve školství
  • DPP - LEKTOR FINANČNÍ A OBČANSKÉ GRAMOTNOSTI A MĚKKÝCH DOVEDNOSTÍ PRO JIHOČESKÝ

DPP - LEKTOR FINANČNÍ A OBČANSKÉ GRAMOTNOSTI A MĚKKÝCH DOVEDNOSTÍ PRO JIHOČESKÝ

Zaměstnavatel: Fond dalšího vzdělávání
Lidická tř. 124
České Budějovice

Místo výkonu práce dle náplně práce - Jihočeský kraj. Projekt PROKOP – central „Prohlubování kompetencí pro zvyšování zaměstnatelnosti II“ je zaměřen na podporu cílové skupiny, zejména dlouhodobě nezaměstnaných osob v evidenci Úřadu práce ČR (ÚP ČR) a osob ohrožených na trhu práce.
Požadavky: min. SŠ vzdělání a minimálně 5 let lektorské praxe nebo VŠ vzdělání a minimálně 3 roky praxe; zkušenosti s prací s osobami dlouhodobě nezaměstnanými, nízkokvalifikovanými či podobnou cílovou skupinou; výhodou schopnost realizovat výuku ve všech třech modulech: Finanční gramotnost, Občanská gramotnost, Měkké dovednosti; výuka jednotlivých modulů dle připravených vzdělávacích koncepcí a materiálů; aktivní spolupráce s regionálními pracovníky projektu a kolegy lektory (vzájemná informovanost o výuce); osvojení základů práce s databázovými systémy zaměstnavatele; v modulech FG a OG výuka ve dvojici s dalším lektorem
Obecné předpoklady: ochota zařadit se a postupovat ve struktuře lektorského týmu dle zkušeností a schopností; ochota cestovat; dobré komunikační a organizační dovednosti; časová flexibilita; znalost práce na PC (MS Office); trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost
Náplň práce: příprava a samotné zajištění výuky; administrativní zabezpečení kurzu ve spolupráci s regionálními pracovníky; komunikace s pronajímateli vzdělávacích prostor/lektory/členy realizačního týmu dle potřeby
Nabízíme: pracovní poměr na DPP, poté DPČ s možností HPP, odpovídající finanční ohodnocení, možnost spolupráce až do roku 2021, práci v přátelském prostředí a prostor pro realizaci vlastních nápadů,

Nástup možný od: 20. 09. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Kontaktní osoba: Markéta Kuldová
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj