Vychovatel/vychovatelka

Zaměstnavatel: Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624
Čáslavská 624
Chrudim

Pracoviště: Chrudim a Přestavlky
Pracovní náplň: vychovatel/vychovatelka dětského domova se školou.
Požadavky: vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., v platném znění, obor vychovatelství a speciální pedagogika nebo ochota studovat, zájem o práci s ohroženými dětmi ve věku 12 až 18 let, možnost pracovat v odpoledních hodinách, v nerovnoměrně rozvržené pracovní době, o svátcích a víkendech - dle rozpisu služeb.
Nabízíme: platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů + zvláštní příplatek.
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo vychovatel/vychovatelka pro lokalitu Chrudim.

Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Kontaktní osoba: Růžena Macelová
Telefon: +420 466 251 799
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Pardubický kraj